znak ORONGO

Taškentská 2
Praha 10 - Vršovice

ORONGO

198. skautský oddíl

Úvod Hesperia Oddíl Rodiče Plán akcí Vybavení Fotogalerie Hry Vzkazovník
Vítej pocitadlo. návštěvníku pocitadlo2
Poslední příspěvek ve VZKAZOVNÍKU:
13.8.2022 v 22:35
od David
Bílá věž se tyčí v dáli, kolem jsou jen temné skály. Minas Thiris pojí nás, ve dne, v noci, v každý čas. Je hezké mít možnost si přečíst, co se s oddílem dělo dál. Dobrá práce!
Oddílový časopis ORONGONG:
orongong
Orongo Mail
Máte zájem mít svůj oddílový mail (prezdivka@orongo.cz)?
Tak mi dejte vědět.
bývalý oddíl CARIBOO
TÁBOR 2011
Přihlášení:

registrace
Jak nás najdete:
Každý ČTVRTEK v naší klubovně SEDMIDOMKY (Pod Bohdalcem II 150) - mapy.cz
Zastávka BOHDALEC
autobusy číslo 101, 135, 136, 150, 213

Vlčata (kluci z 1.-4. třídy)
vždy od 16:30 do 18:00 (pripadne v utery)
starší kluci
vždy od 17:00 do 19:00

Tel.: 724 564 913
Email:
nabor(@)orongo.cz
Holky nezoufejte!
vstupte do dívčího oddílu HESPERIA
Nejbližší akce ORONGO:Nejbližší akce HESPERIA:
Říše středu - Čína - tábor 2002

Říše středu. Země zmítaná nekonečnou válkou, kterou způsobila slabá vláda dynastie Čou. Každá z rozdrobených zemí mocného impéria se snaží získat co největší moc a vliv. Na obrovské mapě se odehrává strategicky náročná bitva, v níž jak sílou vojska, tak moudrostí učených stejně jak vírou klášterů zvítězit lze. Státy, které jsou slabé a bezmocné, upadají v zapomnění a jen ti nejsilnější mohou celou zemi spojit a zvítězit.
Nekonečné období válčících států je však opět zpříjemněno kráskami po našem boku. Krom nutného zla války je však čas i na stále probíhající obchod s kupci, kteří nás navštěvují. Obchoduje se se zbožím, které se dá získat za jednotlivé etapy. Mnoho cest nás zavádí do nejrůznějších míst země, jezdíme s mocnými povozy a utkáváme se s vlastním pohodlím. Čas od času se rozbije kupecká loď o nebezpečné útesy, které nás obklopují a pak se dá opět získat něco k příštímu zvelebení vlastního státu.
Krom toho všeho jsme neustále napadáni krvežíznivými Mongoly, jež vždy ohlašují poplašné údery gongu. Pak konečně samy se vydáváme na stezky obchodní a nebezpečenství všechny při tom na mysli máme. Každodenní lopotění je nakonec hostinou odměněno a svíčky plápolající v nádherných lampionech nám navždy zůstanou ve vzpomínkách.
(Kiwi)